Cometa lampa wisząca 1xLED 12W 750lm 3000K złota matowa MOD056PL-L12G3K MaytoniCometa lampa wisząca 1xLED 12W 750lm 3000K złota matowa MOD056PL-L12G3KCometa lampa wisząca 1xLED 12W 750lm 3000K złota matowa MOD056PL-L12G3KCometa lampa wisząca 1xLED 12W 750lm 3000K złota matowa MOD056PL-L12G3KCometa lampa wisząca 1xLED 12W 750lm 3000K złota matowa MOD056PL-L12G3K
Cometa lampa wisząca 1xLED 12W 750lm 3000K złota matowa MOD056PL-L12G3K Maytoni
Cometa lampa wisząca 1xLED 12W 750lm 3000K złota matowa MOD056PL-L12G3K
Maytoni
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 5-10 dni
Numer katalogowy: MOD056PL-L12G3K
Kod producenta: MOD056PL-L12G3K
Kod EAN: 4251110058573
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 3 lata
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Wymiary: 2570 x 550 x 350 x 350 mm
Materiał: metal, szkło
Kolor wykończenia: złoty matowy, transparentny
Zasilanie: 230 V
Źródło światła: 1 x 12 W LED (zintegrowane źródło LED)