Eluna lampa wisząca 3xE27 złota R36523004 Trio Lighting
Eluna lampa wisząca 3xE27 złota R36523004
TRIO Lighting
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 7-14 dni
Numer katalogowy: R36523004
Kod producenta: R36523004
Kod EAN: 4017807682526
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 3 lata
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Wymiary:
Wysokość: 1500 mm
Szerokość: 1000 mm
Głębokość: 250 mm
Materiał: metal
Kolor wykończenia: złoty i odcienie złota
Zasilanie: 230 V
Źródło światła: 3 x 60 W E27