Pumpkin lampa wisząca 1 x 28W E27 R30473001 TRIO Lighting
Pumpkin lampa wisząca 1 x 28W E27 R30473001
TRIO Lighting
Dostępność: Na zapytanie
Czas wysyłki: Na zapytanie
Numer katalogowy: R30473001
Kod producenta: R30473001
Kod EAN: 4017807346442
Stan produktu: Nowy
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Wymiary:
Średnica: 300 mm
Wysokość: 1500 mm
Opis:
Materiał: tworzywo
Kolor wykończenia: biały
Zasilanie: 230 V
Źródło światła: 1 x 28 W E27 (żarówka tradycyjna, halogenowa lub źródło LED)