Sheldon lampa wisząca 5xE14 czarna R31305017 TRIO lighting
Sheldon lampa wisząca 5xE14 czarna R31305017
TRIO Lighting
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 7-14 dni
Numer katalogowy: R31305017
Kod producenta: R31305017
Kod EAN: 4017807585254
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24 miesiące
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Wymiary: 1500 x 130 x 830 x 130 mm
Materiał: metal
Kolor wykończenia: czarny
Zasilanie: 230 V
Źródło światła: 5 x 10 W E14